cargo to_shiper

Odosielateľovi nákladu

Lardi-Trans poskytuje príležitosť efektívne vykonávať činnosť v oblasti nákladnej dopravy. Nástroje na vyhľadávanie vozidiel, pridávanie nákladu alebo výberové konanie na organizáciu najlepšej prepravy

search

Vyhľadávanie vozidla

Platforma Lardi-Trans má univerzálny nástroj na vyhľadávanie vozidiel, široká škála parametrov Vám umožňuje vybrať si najvýhodnejšie ponuky práve pre Vás

Funkcia automatického vyhľadávania Vám pomôže nezmeškať najlepšie ponuky na náklad a pošle Vám upozornenie

Integrácia telegramu zaisťuje rýchle upozornenia na všetkých zariadeniach

Pridanie nákladu

Pridajte svoj náklad s požiadavkou na prepravu nákladu na platformu Lardi-Trans a získajte ponuky od dopravcov

Flexibilné nastavenie parametrov Vám umožní nakonfigurovať pridávanie nákladu pre všetkých používateľov platformy Lardi-trans alebo len pre Váš zoznam partnerov

Vašu žiadanku na náklad uvidia tisíce používateľov

Pridanie žiadanky trvá ~3 minúty

vehicle

Leady

Efektívne spravovanie prichádzajúcich požiadaviek na prepravu nákladu bez použitia dodatočného softvéru.

Funkcionalita Leady Vám umožní automatizovať proces spracovania nového nákladu od prijatia informácií až po dokončenie prepravy, zaznamenanie želaní a finančných požiadaviek účastníkov prepravy.

Vytvorte si zoznam potenciálnych dopravcov pomocou Vašej databázy alebo nájdite nových na platforme Lardi-Trans. Vyberte operátora, ktorý spĺňa všetky kritériá požiadavky.

leads
carpark

Ponuky

Poskytujú odosielateľovi nákladu príležitosť maximálne minimalizovať náklady na prepravu.

Pridajte svoju ponuku na platformu Lardi-Trans s požiadavkami na prepravu a získajte ponuky od dopravcov. Víťazom sa stane dopravca, ktorý ponúkne najnižšiu sumu prepravy.

Elektronická správa dokumentov

Zabudovaný systém správy dokumentov zvyšuje efektivitu Vášho podnikania a výrazne šetrí Váš čas.

Ukladanie a výmena dokumentov s Vašimi partnermi v neobmedzenom množstve.

document
transport

Môj náklad

Pomocou tohto nástroja môžete jednoducho riadiť tok Vášho nákladu – vytvárať, duplikovať, plánovať a zverejňovať žiadanky nákladu na platforme Lardi-Trans. Prijmite najvýhodnejšie ponuky dopravcov po zverejnení žiadanky na prepravu Vášho nákladu.

message

Vstavané posielanie správ

Jednoduché, intuitívne rozhranie vstavaného messengeru umožňuje bezpečne si vymieňať správy a súbory v rámci platformy so zamestnancami a partnermi, pričom zostávate na platforme Lardi-Trans.

Zostaňte v kontakte

Mobilná aplikácia Lardi, všetko potrebné na dosah ruky

App StoreGoogle Play
Device

Potreba rýchleho obstarania tovaru na prepravu sa každým dňom zvyšuje, najmä pokiaľ ide o dodávku objemného priemyselného tovaru, stavebných materiálov a veľkého množstva potravín na veľké vzdialenosti. Tento rast je spôsobený dynamickým rozvojom malých a stredných podnikov, ako aj celkovým hospodárskym pokrokom krajiny.

Úspech a zisk každej obchodnej spoločnosti priamo závisí od kvalitnej a kompetentnej logistiky a kľúčovým prvkom tohto procesu je cestná preprava tovaru.

Malé spoločnosti zvyčajne nemajú vyhradené nákladné vozidlá na trvalom základe a radšej zadávajú svoje prepravné zákazky externým spoločnostiam alebo súkromným prepravcom. Práve pre nich sme vytvorili sekciu na vyhľadávanie nákladu na cestnú prepravu. Tu si budete môcť nájsť náklad, ktorý vyhovuje vášmu typu karosérie, ako aj požadovanému miestu dodania.

Ke zvyčajnému vyhľadávaniu nákladu môžete vyhľadať aj pridružený náklad, ktorý vám umožní vytvoriť ďalší nákladný automobil.

Vyhľadávanie súvisiaceho nákladu: racionálne riešenie na akýkoľvek účel

Fur je vozidlo s nosnosťou od 2 do 22 ton, ktoré sa skladá z prívesu (návesu) a ťahača. V súčasnosti sa nákladné vozidlá stali najrozšírenejším prostriedkom na prepravu nákladu nielen na Ukrajine, ale aj v zahraničí. Často sa však vyskytuje problém neúplného naloženia a časť nákladného vozidla zostáva voľná. Na zvýšenie ziskovosti môžu dopravcovia využiť službu vyhľadania dodatočného nákladu.

V procese nákladnej dopravy na štandardnom 15 - 20 tonovom nákladnom vozidle je úlohou dispečera – konsolidovať malé zásielky prepravovaných výrobkov a hľadať súvisiaci náklad. Tento typ dodávky sa kategorizuje ako prefabrikovaná dodávka.

Preprava do iných miest sa môže uskutočniť pomocou rôznych typov prívesov v závislosti od charakteru nákladu, stavu ciest a počasia:

  1. Izotermické vozne alebo chladiarenské vozne: Používajú sa na prepravu výrobkov podliehajúcich skaze, ktoré si vyžadujú určitý teplotný režim na zachovanie svojich vlastností.

    Izotermické vozne alebo chladiarenské vozne: Používajú sa na prepravu výrobkov podliehajúcich skaze, ktoré si vyžadujú určitý teplotný režim na zachovanie svojich vlastností

  2. Stanové prívesy: Nepostrádateľné na prepravu domácich spotrebičov alebo surovín v rôznych zrážkových podmienkach.

  3. Longlinery: Používajú sa na prepravu veľkých zásielok tovaru alebo tovaru s neštandardnými parametrami po problematických trasách.

Náklady na nákladnú dopravu sa účtujú podľa druhu, hmotnosti a veľkosti prepravovaného tovaru, ako aj podľa zložitosti a vzdialenosti prepravy. Máme správne riešenie pre každý typ zásielky a trasy.

Funkcie obstarávania nákladu

Získavanie nákladu bez sprostredkovateľov je veľmi zaujímavé pre spoločnosti, ktoré poskytujú prepravné služby, aj pre ich zákazníkov. Ide o najprijateľnejšiu možnosť vzájomne výhodnej spolupráce, ktorá sa vyznačuje množstvom pozitívnych aspektov:

  • možnosť poslať súvisiaci náklad čo najrýchlejšie kvôli pravidelnosti ciest dodávok na rôznych trasách;
  • podstatné úspory pre zákazníka z dôvodu absencie potreby objednať samostatný nákladný automobil a čiastočnú úhradu nákladov na dopravu;
  • záruka bezpečnosti a šetrného zaobchádzania s nákladom klienta za štandardných prepravných podmienok;
  • zvýšená účinnosť vozového parku dopravnej spoločnosti v dôsledku plného zaťaženia nákladnej dopravy.
.

Prepravou tovaru cestnou dopravou preto dopravca zvyšuje ziskovosť vlastného vozového parku a znižuje náklady na dodaný tovar, čo zvyšuje jeho konkurencieschopnosť voči podobným výrobkom.

Tento typ prepravy prináša aj hmatateľné nepríjemnosti pre každú zúčastnenú stranu. Zákazník musí neustále sledovať dostupnosť voľných vozidiel vo vhodnom smere a dopravca musí vyhľadávať objednávky na prepravu tovaru. Aby sa hľadanie nákladu a prepravy zmenilo na jednoduchý a časovo nenáročný postup, naša spoločnosť ponúka pohodlnú online službu.

Lardi-Trans: funkčný projekt pre úspešné dopravné operácie

Navigácia na webovej stránke «Lardi-Trans» vám umožní uzavrieť výhodný obchod v priebehu niekoľkých minút vyhľadaním nákladu bez sprostredkovateľov, čo výrazne znižuje náklady spoločnosti na logistickú analýzu. Vďaka úplne bezplatnej aplikácii «hľadám náklad na kamión» v sekcii Lardi-Trans môže každý registrovaný používateľ rýchlo nájsť objednávku na prepravu nákladu, ako aj budovať obchodné vzťahy s novými partnermi z EÚ, informácie o ktorých sú zhromaždené v našom katalógu.

Pri vyhľadávaní cestnej nákladnej dopravy na našej online platforme je dôležité správne vyplniť všetky polia vašej požiadavky, aby systém mohol správne analyzovať ponuky zákazníkov a poskytnúť vhodné možnosti za rozumnú cenu. Pravidelne aktualizovaná funkčnosť webového zdroja otvára potenciálne možnosti zníženia nákladov na prepravu alebo doručenie tovaru prostredníctvom vopred dohodnutého dodatočného nákladu.

Súčasne je dôležité správne vyplniť všetky polia požiadavky.

Takže online platforma Lardi-Trans vám umožňuje vyhľadávať náklad na prepravu čo najjednoduchšie, najrýchlejšie a najefektívnejšie!